Aš, Fellini

Aš, Fellini

Autorius: Charlotte Chandler

ISBN kodas: 9789955163275
Išleidimo metai: 2009
Puslapių skaičius: 375
Viršelis: Kietas
Garsaus XX a. italų kino režisieriaus Federico Fellini filmai „Kelias“, „Kabirijos naktys“, „Saldus gyvenimas“, „8 ½“ ir kiti yra pelnę daugybę tarptautinių apdovanojimų, jais žavimasi visame pasaulyje.
Šioje knygoje – Federico Fellini kelias nuo nedrąsaus svajotojo berniuko iš Riminio iki visiškai savo darbui atsidavusio legendinio režisieriaus, kurio asmenybė kerėjo net labiau už jo filmus. Visiškai atvirai jis apmąsto esminius būties ir kūrybos klausimus ir savo asmeninį gyvenimą, 50 metų trukusią santuoką su aktore Giulietta Masina, vaidinusia svarbiausią vaidmenį ir režisieriaus gyvenime, ir reikšmingiausiuose jo filmuose, kuriuos juodu vadina savo vaikais. Su meile ir pagarba pasakoja apie savo bičiulius ir kolegas režisierius Roberto Rossellini, Michelangelo Antonioni, Ingmarą Bergmaną, Billy Wilderį, aktorius Marcello Mastroianni, Anitą Ekberg, Alberto Sordi, Anną Magnani, Claudią Cardinale ir daugelį kitų.
Knygoje „Aš, Fellini“ apibendrinama viskas, ką garsusis režisierius Charlottei Chandler – žurnalistei ir puikių knygų apie įžymius žmones autorei – papasakojo per keturiolika jųdviejų bendravimo metų.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!