365 vaikų maldos

365 vaikų maldos

Autorius: Elmar Gruber

ISBN kodas: 9986401003
Išleidimo metai: 1993
Puslapių skaičius: 160
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Kietas
Ar tu kada nekada kalbiesi su Dievu? Ar meldiesi nors retkarčiais? Kodėl meldiesi? Meldiesi tik sekmadienį, nuėjęs į bažnyčią, ar tik tada, kai tau nesiseka? Yra žmonių, kurie meldžiasi tik tada, kai juos apima baimė arba kai jiems gresia pavojus. Bet melstis Dievui galima visur ir visada. Dievas džiaugiasi, kai mes kreipiamės į jį.
Maldų yra įvairiausių. Kartais mums norisi paprasčiausiai pasigėrėti Dievo sukurtu nuostabiu pasauliu, padėkoti jam už viską, ką jis mums gero padaręs yra. Dažnai prašome Dievą padėti mums, paremti mus mūsų rūpesčiuose ir reikaluose. Kartais prašome Dievą, kad jis mums atleistų arba išsipasakojame jam savo baimę ir vargus. Kartais norime pašlovinti Dievą, kad jis toks didis ir geras mums, žmonėms.
Šioje knygoje tu rasi įvairiausių maldų, išdėstytų pagal temas: pradžioje bus maldos, susijusios su namais, mokykla ir kasdienine patirtimi, maldos, kuriose kalbama apie kitus žmones, maldos, susijusios su Žemės problemomis, taip pat su įvairiausiais mūsų jausmais bei nuotaikomis. Čia tu rasi gerai žinomų, mėgiamų maldų ir tokių, kurios specialiai parašytos leidžiant šią knygą, tarp jų rasi daug maldų, kurios sukurtos tavo amžiaus vaikų. Pačios geriausios maldos neretai būna tos, kurias kuriame spontaniškai – ar labai laimingi, ar labai nuliūdę, arba kai mus kas nors labai stipriai sujaudina. Bet dažniausiai yra lengviau sukalbėti jau parašytą, kitų žmonių sukurtą maldą.
Šios knygos maldas tu gali kalbėti būdamas vienas, gali jas skaityti kartu su tėvais arba mokytojais; jie visada noriai padės tau geriau pažinti Dievą.

Šią knygą siūlo:
4 €
Pirkti
Atsiimti: Šiaulių m.
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Kaip nauja

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!