Septyni dvasinės sėkmės dėsniai

Septyni dvasinės sėkmės dėsniai
ISBN kodas: 4779018990134
Išleidimo metai: 2002
Puslapių skaičius: 128
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Kietas
Ši knyga - viena perkamiausių šiuolaikinio pasaulio knygų. Jos sėkmė ir tiražai yra nenusakomi. Ji atskleidžia gamtos dėsnius, valdančius visą kūriniją, paneigia mitą, kad sėkmė pasiekiama tik sunkiu darbu, kruopščiu planavimu ar didelėmis ambicijomis.
Septyni dvasiniai sėkmės dėsniai siūlo galimybė pakeisti gyvenimą ir pasiekti sėkmę. Kai suprantame savo tikrąją prigimtį ir išmokstame gyventi darnoje su gamtos dėsniais, pasitenkinimo jausmas, stipri sveikata, turiningi santykiai su žmonėmis, gyvenimo džiaugsmas ir materiali gausa randasi be regimų pastangų. Ši knyga kupina amžių išminties ir praktinių patarimų, kuriais galite nedelsdami pasinaudoti. Jūs panorėsite atsiversti ją vėl ir vėl.
Deepak Chopra yra visame pasaulyje žinomas psichosomatinės medicinos specialistas bei žmogiškojo potencialo tyrinįtojas. Jis yra daugelio perkamiausių knygų autorius. Žinomiausios yra "Mago kelias", "Gerovės sukūrimas", Nesenstantis kūnas, "Amžinas protas", "Kvantinis gydymas", "Kelias į meilę", "Kelionė į išgijimą", "Ideali sveikata", "Riši sugrįžimas" ir kt. Jo knygos yra išverstos į dvidešimt penkias kalbas.
Deepak Chopra novatoriškos paskaitos bei knygos sujungia fiziką ir filosofiją, materiją ir dvasią, Rytų išmintį ir Vakarų mokslą. Visa tai veda į be regimų pastangų pasiekiamą sėkmę.

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!