Rubikonas

Rubikonas

Autorius: Tom Holland

ISBN kodas: 9789955132066
Išleidimo metai: 2009
Puslapių skaičius: 368
Viršelis: Minkštas
Knygos autoriui 2004 m. paskirta Hessell-Tiltman premija už geriausią knygą istorine tema.
"Pats geriausias istorinis kūrinys... Knyga, kuri ne tik prikaustė, bet ir visiškai užvaldė mano dėmesį... Nuožmių politinių intrigų ir kovų labirintai, stebėtina iškalba, stulbinančios pergalės ir žiaurumas. Šis Hollando pasakojimas apie senovės civilizaciją parašytas labai suprantamai, todėl jį lengva skaityti. Jame nerasite paviršutiniškų bandymų lyginti aprašomus įvykius su mūsų dienomis, tačiau autorius puikiai perteikia nuolatinę įtampą, kylančią tarp dviejų polių – galios ir taikos."
* Ian McEwan, Books of the Year
Puikus veikalas, knyga, kurią verta perskaityti net ir tada, kai skaityti politinius veikalus nemadinga...
* Peter Stothard, Times Literary Supplement
Kraują stingdanti paskutinių Romos respublikos dešimtmečių drama... sumaniai, gyvai ir įžvalgiai dar kartą atpasakota istorija... Kokie ryškūs šios dramos personažai! Autorius juos atgaivina ir perkelia į tokią literatūrinę šviesą, kuri mums nušviečia ne tik pasaulį, kurio jau nebėra, bet ir mūsų laikus.
* Christopher Hart, Independent on Sunday
Antikos istorija mus dažniausiai pasiekia arba per "neįkandamus" akademinius veikalus, arba per populiarias karines kino epopėjas. Hollando pranašumas tas, kad jis, naudodamasis abiem žanrais, rašo šiuolaikišką įtempto siužeto gyvenimišką istoriją, kuri ir informuoja, ir tinka laisvalaikiui.
* Elizabeth Speller, Observer
Hollandas pasižymi retu talentu parašyti lengvai skaitomą ir intriguojančią mokslinę studiją. Tai puikus ir labai patrauklus veikalas.
* A. N. Wilson

Ši knyga ką tik parduota
Paspausti mygtuką "Noriu šios knygos", ir gausite pranešimą kai knyga atsiras.

Šios knygos ieško:
Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!