Moterys, kurios myli per stipriai

Moterys, kurios myli per stipriai
ISBN kodas: 2016
Išleidimo metai: 2016
Puslapių skaičius: 328
Kalba: Lietuvių
Viršelis: Kietas
Autorė Robin Norwood – licenzijuota santuokos ir šeimos terapistė, kuri daugiau nei 15 metų specializuojasi gydant alkoholizmą ir kitas priklausomybę sukeliančias medžiagas. Jos knyga „Moterys, kurios myli per stipriai“ – pasaulinis bestseleris.
Knygoje „Moterys, kurios myli per stipriai“ analizuojamas „per stiprios“ meilės fenomenas, kaip specifinių minčių, jausmų ir elgesio būdų sindromas, kurį autorė pirmąkart atpažino padirbėjusi alkoholikų ir narkomanų konsultante. Nelaimingi asmeniniai santykiai siejami su psichologine priklausomybe nuo kito asmens. Ji prilyginama priklausomybei nuo maisto ar narkotizuojančių medžiagų. Atskleidžiama šios problemos kilmė, raida, psichologinė žala ir populiariai pateikiama aiški bei išsami gydymosi programa.
„Moterys, kurios myli per stipriai“ yra įvairiapusiška knyga, kuri tiks ne tik gydytojams, psichologams, socialiniams darbuotojams, bet ir plačiam skaitytojų ratui. Skaitytojus sudomins specifinių jausmų ir minčių analizavimas, kilmė, raida ir žala, o naudingi patarimai padės kasdieniniame gyvenime.

Šią knygą siūlo:
9.80 €
Pirkti
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Kaip nauja
1 kartą skaityta

9.80 €
Pirkti
Siunčiu: LPexpress, Omniva
Kaip nauja

Parduok perskaitytas knygas ir nusipirk naujų!